17. kolo | Sobota 04.01.2020, 09:45

0-6, 0-6, 0-7

Vyloučení: 5-3, Využití: 0-2, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Apatsidis - Havelka

HC Junior Mělník: Zdeněk (F.Štěpán) - Widtmann, Kalita, Goldšmíd, Veselý, Slavík, Šulák, Baloun, Vraná, Svatoš, Zimová, Dáňa, J.Štěpán, Hovorka

HC Buldoci Neratovice: Růžek (od 30:08 Moustafa) - Hubáček, Hudský, Parusnikov, Škýř, Krátký, Háp, Beran, Dvořák, Čihák, Fridrich, Slavata, Neufeld

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1