19. kolo | Neděle 12.01.2020, 12:30

HC Junior Mělník - HC Děčín

0-8, 1:1, 2:3

Branky a nahrávky: 38. Dáňa (Svatoš), 41. Dáňa (Hovorka, Svatoš), 56. Hovorka (Svatoš)

Vyloučení: 2-0, Využití: 0-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Apatsidis - Pazourek

HC Junior Mělník: F.Štěpán (od 20:20 Zdeněk) - Widtmann, Fojtík, Kalita, Goldšmíd, Veselý, Slavík, Šulák, Baloun, Vraná, Svatoš, Zimová, Dáňa, J.Štěpán, Hovorka

HC Děčín: Moučka - Rangl, Postl, Koloušek, Slavík, Matoušek, Jaroš, Keleši, Pocner, Krajdl, Šotka, Zavřel, Sedláček, Polák, Bozseník

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1