Nejbližší termíny VEŘEJNÉHO BRUSLENÍ na ZS Mělník: NEDĚLE  5.12.2021 od 11:00 do 12:30

0:1, 2:0, 0:4

Branky a nahrávky: 24. Šalamoun, 33. Loskot (Pulkrab, Šalamoun) - 12. Novotný (Cicvárek, Šípek), 49. Šícha (Nesládek), 52. Macek, 59. Havel (Macek, Cafourek), 60. Havel

Vyloučení: 3-6, Využití: 1-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Hrčka - Vlasjuk, Zika

Diváci: 63

Černošice: Frolík (Thuma) - Novák, Hofman, Staněk, Štíbr, Sem, Vladyka, Němeček, Šalamoun, Pulkrab, Krudenc, Jobek, Loskot, Jindra, Mráz, Vlček, Kolaja

HC Junior Mělník: Chábera (Šrámek) - Cicvárek, Pokorný, Krejsa, Chvátal, Nesládek, Cafourek, Kapoun - Šubrt, Stinka, Šnajdr, Havel, Fedymycz, Macek, Šípek, Novotný, Šícha

První třetina zápasu vyšla lépe hostům z Mělníka, kteří po přesilovkovém zásahu Novotného ze dvanácté minuty hry vedli. Domácí tým vyrovnal na začátku prostřední třetiny gólem Šalamouna, Loskot pak při přesilové hře v půlce zápasu zvýšil na 2:1 pro Černošice. Hosté z Mělníka přeřadili na vyšší rychlostní stupeň až jedenáct minut před koncem zápasu. Vyrovnávací gól vstřelil Šícha, vítězný zásah přidal chvíli po něm Macek. Poslední dvě minuty zápasu patřily Havlovi, který dvěma brankami zajistil Mělníku jasnou výhru 5:2.
V sobotu 30.10.2021 se v Mělníku představí Velké Popovice, zápas začíná tradičně v 17:30.