KLM: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:5

Dva góly a jedna asistence J.Verneka nasměrovaly Mělník k vítězství ve Slaném

16. kolo | Sobota 08.01.2022

HK Lev Slaný - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 27. Jeřábek (Vodička, Šnajdr), 44. Jeřábek (Ujfaluši), 53. Šimáček (Ujfaluši) - 4. Vernek (Šípek), 11. Macek (Šimáček, Prejza), 17. Šípek (Vernek, Stinka), 42. Vernek, 49. Havel (Šubrt, Cafourek)

Vyloučení: 4-3, Využití: 2-1, V oslabení: 0-0

Diváci: 75

Rozhodčí: Hrčka - Vlasjuk, Zíka

HK Lev Slaný: Matoušek - Šimáček, Ujfaluši, Hypša, Neiss, Žilík, Sekerka, Jeřábek, Hanzlík, Vodička Rohmer, Šnajdr

HC Junior Mělník: Šimáček (Šrámek) - Krejsa, Chvátal, Nesládek, Cafourek, Prejza - Macek, Stinka, Šípek, Šnajdr, Šubrt, Novotný, Richtr, Havel, Vernek, Litera, Šícha

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1