Nejbližší termíny VEŘEJNÉHO BRUSLENÍ na ZS Mělník: NEDĚLE  5.12.2021 od 11:00 do 12:30
 SOBOTA 18.12.2021 od 14:00 do 15:30
 NEDĚLE  19.12.2021 od 14:00 do 15:30

Mladší žáci: HC Jablonec nad Nisou B - HC Junior Mělník 4:4

23.10.2021 | Lukáš Semelka

Mělničtí urvali bod v poslední sekundě utkání.

10. kolo | Sobota 23.10.2021, 09:10

HC Jablonec nad Nisou B - HC Junior Mělník

4:4

2:0, 2:2, 0:2

Branky a nahrávky: 7. Melichar (Bartel, Bartel), 16. Bartel (Bidlas), 25. Bartel (Mencl), 39. Bidlas (Milota) – 24. Vraná (Novák), 35. Slavík, 46. Slavík (Zima), 60. Krejča

HC Jablonec nad Nisou B: Šimůnek (od 31.minuty Vaníčková) - Jansa, Měrtl, Pleštil, Melichar, Rašťák, Milota, Bidlas, Mencl, Bartel Š., Kyzivát, Bartel M.

HC Junior Mělník: Semelka O. - Vraný, Semelka K., Krejča, Mařík, Drunecký, Zimová, Slavík, Vraná, Zima, Novák, Ubry, Kalina, Strůna, Douděra, Corna

První třetina se mělnickým žákům vůbec nepovedla a domácí odcházeli do kabin spokojenější za stavu 2:0.

Druhá třetina již byla z mělnického pohledu lepší a kromě dvou inkasovaných branek se podařilo dvě také vsítit. Střelecky úspěšní byli Bára Vraná a Matěj Slavík.

Do třetí třetiny se nastupovalo za stavu 4:2 a stále byla ve hře šance na zisk bodů. Hru si ale Mělničtí velmi často komplikovali sami nepřesnou rozehrávkou a dávali další šance soupeři. Ve 46.minutě se po jednom z mála přečíslení objevil před domácím brankářem Alex Zima, jehož vyraženou střelu dorážel za záda brankáře Matěj Slavík, 4:3. Minutu a dvanáct sekund před koncem si Mělník vyžádal oddechový čas a do hry se vrátila šestice hráčů bez brankáře. V power-play si Mělničtí vytvořili několik slibných, avšak neúspěšných příležitostí, když se k puku dostali domácí a snažili se jej dostat z obranného pásma. Svým důrazem na modré čáře ale vybojoval puk mělnický Václav Krejča a přesnou střelou vyrovnal v čase 59:59 na konečných 4:4.