Muži: HK LEV Slaný - HC Junior Mělník 1:2

23.11.2014 | Viktor Šebík

Další vítězné utkání mělnického áčka

11. kolo | Neděle 23.11.2014, 17:00

HK Lev Slaný - HC Junior Mělník

B: 19. Vránek - 6. Vernek (Příhoda, Krejsa), 52. Příhoda (Brožovský, T.Havel)

Vyloučení 3-2, využití 0-1, v oslabení 0-0

Rozhodčí: Hruška - Lohr, Kálal

Diváci: 60

HK Lev Slaný: Vaňous (Doskočil) - Dvořák, Frolík, Zuska, Kiss, Vostracký, Zilcher, Hlavatý, Vránek, Novák, Kubinčák,Smažil, Bečvář, Šelicha, Kolář, Cigánik, Matějka, Hoffmann, Vyskočil

HC Junior Mělník: Šrámek (K.Fiala) - T.Fiala, J.Novák, Krejsa, Prejza, Pokorný, Brožovský, Stinka, Nový, Heran, Havel, Vernek, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Nesládek, Novotný, Heran ml., Fedymycz

Utkání hodnotil M.Příhoda: "Z naší strany to nebyl dobrý výkon, zdaleka jsme nehráli to, co jsme hrát měli. V první polovině utkání soupeř lépe bruslil, druhou polovinu jsme už hráli lépe my. Pravdou je, že nás několikrát podržel Kuba Šrámek, který chytal opravdu výborně a několikrát jsme k tomu měli i potřebnou dávku štěstí. Plný bodový zisk byl za těchto okolností opravdu zlatý...."

Fotografie z utkání naleznete ZDE

Hodnocení zápasu na stránkách HK LEV Slaný najdete ZDE

Statistiky hráčů HC Junior Mělník najdete ZDE

Poznámka: branky a nahrávky v článku na webu HC Junior Mělník nesouhlasí se zápisem z utkání (ten kopíruje článek z webových stránek Slaného), ale jsou napsány dle skutečnosti

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1