Muži: HC Benešov - HC Junior Mělník 5:4

Prohra v Benešově

15. kolo | Sobota 20.12.2014, 17:00

HC Benešov - HC Junior Mělník

B: 5. Hynek (Babický), 11. Fedoročko, Babický), 29. Janák (Stejskal), 34. Fedoročko (Babický), 47. Tichý (Fedoročko) - 19. Havel (Příhoda, Stinka), 24. vernek (Kašák, Brožovský), 36. Nový (Brožovský, Stinka), 42. Vernek (Stinka, Kašák)

Vyloučení: 5-5, využití: 3-1, v oslabení: 0-0

Rozhodčí: neuvedeno (hlavní Jecelín)

HC Benešov: Uhlík (Karda) - Hron, Šobíšek, Štětina, Hynek, Tichý, Babický, Janák, Starec, Šmicr, Jirků, Pěkný, Holeš, Stejskal, Drda, Janáč, Císař, Fedoročko

HC Junior Mělník: Šrámek - Fiala, Novák, Krejsa, Prejza, Pokorný, Brožovský, Stinka, Nový, Heran, Havel, Vernek, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal

Článek o průběhu utkání si můžete přečíst na stránkách Mělnického deníku

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1