Muži: HC Poděbrady - HC Junior Mělník

12.01.2015 | Viktor Šebík

"Áčko" přivezlo tři body z Poděbrad

17. kolo | Neděle 11.01.2015, 17:00

HC Poděbrady - HC Junior Mělník

12. Příhoda (Havel), 14. Kratochvíl (Prejza, Krejsa), 19. Havel, 25. Příhoda (Havel), 27. Příhoda (Novotný), 45. Kašák (Krejsa)

HC Poděbrady: Král (od 20:00 Benýr) - Hněvsa, Kubát, Svoboda, Löffelmann, Buldra, Malina, R.Procházka, Malý, Drahoňovský, Havelka, Vašát, I.Procházka, Skokan, Šebesta, Malínský, Pozník, Chmelař

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Novák, Krejsa, Prejza, Pokorný, Havel, Vernek, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Nesládek, Novotný, Heran ml.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1