Muži: HC Rakovník - HC Junior Mělník 1:6

25.01.2015 | Viktor Šebík

Po brankách Příhody (2), Havla (2), Vočadla a Nového vezou Mělničtí tři body z Rakovníka

19. kolo | Neděle 25.01.2015, 17:30

HC Rakovník - HC Junior Mělník

B: 52. Krejčí (Douda) - 21. Havel (Kašák), 28. Příhoda (Kašák), 30. Havel (Chvátal, Heran), 37. Nový (Boháček), 40. Vočadlo (Příhoda), 54. Příhoda (T.Fiala)

Vyloučení 2:2, využití 0:0, v oslabení 0:0

Rozhodčí: Švejda - Kovačík, Macháč

Diváci: 300

HC Rakovník: Pospíšil (od 40:00 Burgr) - Mikeš, Krejčí, Kotál, Vyskočil, Kříž, Šmíd, Vošta, Krpelan, Kounovský, Ságner, Klaus, Douda, Ambroz, Nosek, O.Gebhart, M.Gebhart, Bauer, Hegenbart, Grill, Pechanec, Král

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Novák, Pokorný, Stinka, Nový, Heran, Havel, Vernek, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Novotný, Boháček

Utkání zhodnotil Martin Příhoda: "...první třetina byla z obou stran opatrná. Hra byla docela vyrovnaná a ani jedno mužstvo se nedostalo příliš do tempa. Do druhé třetiny zamíchal trenér Boháček se sestavou, v první lajně naskočil místo Davida Chvátala Pavel Kašák a celé mužstvo začalo mnohem lépe bruslit. Od té chvíle jsme Rakovník přehrávali prakticky ve všem, dobře jsme pokrývali střední pásmo a k ničemu vážnějšímu jsme je nepustili. Protože se rozhodlo ve druhé třetině, třetí už se jen dohrávala a vítězství jsme si v klidu pohlídali".

ZDE najdete fotografie z utkání (Jiří Duchoň/Nové Strašecí)

ZDE je informace o utkání, která vyšla 26.1.2015 v Mělnickém deníku

ZDE najdete aktuální statistiky A mužstva

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

Čtvrtfinále RHML 2021/2022

Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1