Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HC Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník 6:3

05.03.2015 | Viktor Šebík

Velké Popovice jsou o tři góly blíže k celkovému vítězství v letošním ročníku KLM

27. kolo | Čtvrtek 05.03.2015, 18:30
 

TJ Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník

6:3

3:1, 2:1, 1:1

B: 9. Bílek (Bícha), 17. Decsy (Mocek), 17. Bícha (Culka), 21. Lucker (Decsy), 26. Vacek (Rejna), 49. Bícha - 19. Havel (Příhoda), 32. Havel, 54. Vernek (Příhoda)


Vyloučení: 9-10, navíc Příhoda 10 minut OT za "zpochybňování výroku hlavního rozhodčího"

Využití: 1-2, v oslabení: 1-1

Rozhodčí: Čáp - Formánek, Stejskal

Diváci: 462

TJ Slavoj Velké Popovice: Lorenc (Lobl) - Dvořák, Nejedlý, Farář, Bílek, Culka, Chochola. Vacek, Moravec, Petrželka, Decsy, Rejna, Lucker, Mocek, M.Žoha, Bícha, Toman, Kastner, Kautský

HC Junior Mělník: Vokurka (od 25:32 Šrámek) - T.Fiala, Prejza, Brožovský, Stinka, Nový, Heran, T.Havel, Vernek, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Nesládek, Novotný, Pištej, D.Havel

Komentář
 
 
 

Prasklé plexisklo za mělnickou brankou při rozbruslení jako by předznamenalo smůlu, kterou si vyberou mělničtí hráči v následujícím zápase. Od úvodního hvizdu se nedařilo téměř nic, puky odskakovaly od mělnických hokejek, nahrávky končily pod bruslemi, vyhozený puk z obranného pásma na stropě haly a podobně. V prvních sedmi minutách hry byli vyloučeni hned tři mělničtí hráči, z toho celkem minutu a půl hráli Popovičtí dvojnásobnou přesilovku. Domácí navíc lépe bruslili a dostali se do zápasu mnohem dříve než hosté z Mělníka, pokud se to ovšem o Mělníku vůbec dá takto říci... V první třetině napadaly do mělnické branky tři smolné góly a protože to dalšími dvěma pokračovalo i na začátku druhé části hry, střídal J.Vokurku ve 26. minutě J.Šrámek. V polovině hry při oslabení vykřesal naději svým druhým gólem v zápase T.Havel, domácí ale dokázali ve třetí třetině navýšit vedení už na 6:2. Vernekův gól pět minut před koncem zápasu stanovil definitivní podobu skóre na 6:3. Oba týmy měly během zápasu několik dalších dobrých šancí, větší smůlu při jejich neproměňování ale přeci jenom měli asi hosté z Mělníka. 

Do sobotní domácí odvety tak jdou Mělničtí se tříbrankovou ztrátou, zbraně ale rozhodně neskládají a o výsledek série jsou připraveni bojovat do poslední vteřiny zápasu.


Aktuální články
RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.  

 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

 
Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.

 
Čtvrtfinále RHML 2021/2022
 
Kvalifikace: Piráti Chomutov - HC Junior Mělník 6:1
 
Kvalifikace: HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 4:2
 
ROZPIS KVALIFIKACE
 
KVALIFIKACE
 
KLM, SK Černošice - HC Junior Mělník 2:3
 
Áčko zvítězilo v Černošicích 3:2 a stává se vítězem KLM sezóny 2021/2022
 
Zápasy
 
   RSS