No SELECT CUP 2023

Turnaj v Rakovníku pro r. 2010 – 9.9.2023

Starší žáci HCJM odehráli turnaj v Rakovníku, který byl solidním testem před ostrým startem soutěžní části sezóny 2023/2024. Při účasti čtyř týmů se hrálo systémem každý s každým na 2 x 20 min., poté následovalo prodloužení 1 x 10 min. při hře 3 na 3. Každá část hry se započítávala do tabulky zvlášť a tak v jednom utkání bylo možno získat maximálně 6 bodů.

HC JUNIOR MĚLNÍK vs. HC TYGŘI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – 0:5, 0:4, 2:5
Nulový bodový zisk z úvodního utkání byl odrazem naší hry se spoustou chyb. Soupeř vše nemilosrdně trestal a na pozdějšího vítěze turnaje jsme recept hledali jen těžko. Bohužel i dobře rozehrané prodloužení nakonec Klášterec zlomil ve svůj prospěch.

HC JUNIOR MĚLNÍK vs. HC ROKYCANY – 2:0, 7:0, 5:0
Naopak plným bodovým ziskem se prezentoval mělnický tým ve svém druhém zápase. Po vybojované první třetině se tým odrazil k jasnému vítězství i ve zbývajících částech utkání.

HC JUNIOR MĚLNÍK vs. HC RACI RAKOVNÍK – 0:8, 1:1, 2:1
Jako noc a den byl poslední zápas na turnaji, ve kterém jsme byli v první třetině naprosto neškodní a přehráváni domácím výběrem. Od druhé části se do naší hry vrátila bojovnost a velké nasazení, tím jsme se soupeři vyrovnali a v prodloužení urvali dva body.

Trenér Libor Stinka ml.: „je důležité, aby celý tým hrál naplno po celou dobu utkání“.