top of page

Letním soustředěním na ledě zahájily sezonu 2022/2023 mládežnické kategorie hokejového klubu Junior

Aktualizováno: 13. 10. 2022


V prvním srpnovém týdnu se zúčastnili nejmenší hráči narození v roce 2013 a mladší. V dalším přijdou na řadu týmy mladších a starších žáků, tedy ročníky 2011 až 2008.
Soustředění má se svými trenérskými kolegy pod taktovkou nový hlavní trenér mládeže v Junioru Libor Stinka mladší. „Denní bohatý program se skládá jak z tréninku na ledě, tak mimo led. Vše je pak obohacené návštěvou letního koupaliště Mělník,“ upřesnil Libor Stinka.


Syn kouče A-mužstva na pozici šéftrenéra mládeže vystřídal Davida Všetečku. Ten v soutěžní přestávce zamířil k mládeži třineckých Ocelářů. V Mělníku tak museli vyřešit i post asistenta u mužů, stala se jím bývalá dlouholetá brankářská jednička Jan Vokurka. 


Na podporu mládežnických hokejistů chystají na soutoku v dohledné době i další akce. Jednou z nejbližších bude pro širokou veřejnost sportovní odpoledne s HC Junior, které se na zimním stadionu uskuteční v sobotu 13. srpna od 15 hodin. „Děti si mohou vyzkoušet, jaké to je trénovat jako malý hokejista,“ přiblížil Libor Stinka.


Od poloviny září se pak vrátí pravidelná školička bruslení. „Probíhat bude každou středu a neděli. Veškeré informace v průběhu srpna zveřejníme na webu hcjuniormelnik.cz a na klubových sociálních sítích,“ dodal Libor Stinka.


Zdroj: https://melnicky.denik.cz/hokej_region/mladi-hokejiste-melnika-vyjeli-na-led-pro-dalsi-klub-chysta-sportovni-odpoledne.html

bottom of page