Nábor malých hokejistů/ hokejistek

V našem klubu HC Junior Mělník probíhá celoroční nábor malých hokejistů i hokejistek. Kdykoliv se můžete zapojit a vyzkoušet si hokejový trénink s přípravkou na vlastní kůži. Víme, že to bude zábava.

Hledáme talenty, hledáme tebe!

Výstroj půjčujeme zdarma!

Pokud chceš hrát hokej, máme pro tebe celý set hokejové výstroje k zapůjčení zdarma

Pravidelné tréninky přípravky probíhají:

• Pondělí 16:30-17:30
  • Středa 16:45-17:45
  • Pátek 15:30-16:30

Členské příspěvky při zapojení do klubu po dobu 3 měsíců zdarma
(po uplynutí doby a když se Vám hokej bude líbit jsou příspěvky měsíčně 1500 Kč)

Chybí Vám nějaké informace, neváhejte nás kontaktovat na: 723044813 nebo libor.stinka@seznam.cz

Zajímají Vás naše úspěchy, radosti a práce v klubu, sledujte nás na hcjuniormelnik_mladez, rádi se s Vámi podělíme o zážitky z #hcjmrodina

Proč je hokej pro všechny zábavou?

• Dítě získá další kamarády a nový kolektiv
  • Užije si spoustu zábavy nejenom na ledě, ale i mimo něj během různých sportovních aktivit v rámci suché přípravy, různých her nebo při hraní minihokeje či turnajů
  • Rodiče si užijí zápasy svých dětí a společně s ostatními jim fandí

Rodiče se navíc nemusí bát, že by se jejich ratolesti mohlo něco na ledě přihodit. Dětský hokej totiž nepatří vysloveně mezi kontaktní sporty. V žákovských kategoriích se nehraje do těla, ke zranění dochází opravdu jen velmi zřídka. Dostatečnou ochranu navíc poskytuje i kvalitní výstroj, kterou do klubů v rámci projektu Výstroj nejmenším dodává i Český hokej.

Projekt Pojď hrát hokej a zajímavosti k hokejovému prostředí: https://www.pojdhrathokej.cz