Bruslení, hráčská radost a dětské nadšení: Akce „Pojď hrát hokej“ v Mělníku zaznamenala 14 malých hokejistů

Děti z Mělníka a okolí měly ve čtvrtek 18.1. unikátní příležitost vyzkoušet si zdarma jaké je to být hokejistou.

Akce „Pojď hrát hokej“, pořádaná HC Junior Mělník ve spolupráci s Českým hokejem v rámci Týdne hokeje, přivedla na led 14 nadšených malých hráčů bez ohledu na jejich dovednosti.

Děti strávily odpoledne na ledě v rámci společného tréninku, kde měly možnost ochutnat atmosféru hokejového prostředí. Po náročném tréninku následovala prohlídka zimního stadionu, která rozšířila obzory malých sportovců.

Rodiče se zase mohli dozvědět více o klubu a hokeji obecně během prezentace, která byla součástí akce.

Na závěr této skvělé akce bychom chtěli srdečně poděkovat všem malým hokejistům, kteří s námi strávili tento úžasný den na zimním stadionu Mělník. Děkujeme za vaši energii, radost a nadšení, které jste s sebou přinesli na led. Taktéž patří dík všem rodičům, kteří podpořili své malé sportovce a vytvořili tak výjimečnou atmosféru.

Velký dík patří také HC Junior Mělník a Českému hokeji za uspořádání této akce a za podporu rozvoje hokeje mezi mladými hráči. Doufáme, že tento den plný radosti a sportovního ducha zanechal všem nezapomenutelné vzpomínky. Těšíme se na další setkání na ledě a další společné hokejové dobrodružství!

za fotografie děkujeme Milanovi Drechslerovi
více fotografií najdete zde